579 مورد   1   2   3   4   5   >   >>   
کندن مو در کودکان
بهمن 96کودک آن لاین
راهکارهای مقابله با سرماخوردگی در کودکان
بهمن 96کودک آن لاین
7 راهکار برای استقلال شبانه کودکان
بهمن 96جام جم معمولا کودکان به خوابیدن در کنار والدین خود عادت کرده‌اند و به همین دلیل تغییر مکان خواب یکی از بزرگ‌ترین معضلات پرتنش بسیاری از والدین و فرزندان است.
کمبود وزن در کودکان
بهمن 96کودک آن لاینفاکتورهای زیادی برای ارزیابی وزن کودکان وجود دارد. اگر کودک دچار کاهش وزن گردیده یا از ابتدا دچار کمبود وزن نسبت به سایرهمسالان خود بوده پزشکان برای بررسی موضوع مواردی را مد نظر قرار میدهند .
عوارض و خطرات زردی نوزادان
بهمن 96کودک آن لایناگر تخریب گلبول های قرمز وجود داشته باشد و مقدار بیلی روبین هم زیاد باشد ( بیشتر از 20 میلی گرم در صد میلی لیتر خون ) ، این ماده روی سلول های مغز اثر می نماید و موجب تخریب آنها میگردد و ضایعات جبران ناپذیری به وجود می آورد
تاثیر حرفهای منفی روی کودکان
بهمن 96کودک آن لاین«تو آخرش چیزی نمی‌شی»، «تو فقط مایه دردسری»، «پشیمان‌می‌شی، حالا می‌بینی»، «خیلی ابلهی»، «تو هم مثل عمویت بداخلاق هستی» و ...
علل خارش پوست در کودکان
دی 96بیتوتهاگر فرزند شما هم این روزها از خارش، قرمز شدن پوست و بروز دانه‌ها روی آن شکایت می‌کند این مطلب را بخوانید.
گذراندن زمان کیفی و با ارزش با کودک
آذر96کودک آن لاین
عوامل ایجاد ترس در کودکان
آذر96کودک آن لاینگاه با رفتار ناآگاهانه ی خود آثار جبران ناپذیری بر روح کودک می گذاریم رفتاری که ممکن است ترس های کودک را تشدید کند یا او را از ابراز ترس هایش نزد والدین باز دارد.
مشکلات خواب و خروپف کردن در کودکان
آذر96کودک آن لاینوقتی که کودک به اندازۀ کافی نمی خوابد مغز او نمی تواند کارهای مهم و ضروری را انجام دهد و در نتیجه، توانایی مغزیکودک کاهش می یابد.
     579 مورد   1   2   3   4   5   >   >>