687 مورد   1   2   3   4   5   >   >>   
وسواس در کودکان
آبان 96کودک آن لاینوسواس فکری در کودکان معمولاً در زمینه‌های، درس و امتحانات و نظافت می‌باشد
تشویق کودک به همکاری در انجام کارهای خانه
آبان 96کودک آن لایناز زمان کودکی فرزندتان شروع کنید. حتی بچه هایی که هنوز وارد دبستان نشده اند هم می توانند در گردگیری و جمع و جور کردن وسایل کمک کنند.
شاد بودن کودک
آبان 96کودک آن لاینبدیهی‌است که هر پدر و مادری دوست دارد فرزندش (( بهترین )) باشد ، اما باید توجه داشت ، بهترین ، فقط یک نفر است و آنها نباید فرزندشان را به دلیل اینکه آن (( یک نفر )) نیست ، مورد اعتراض و فشار قرار دهند.
شدت واکنش عاطفی کودک دو ساله
آبان 96کودک آن لاینکودکی که دارای عواطف شدیدی است، احساسات خود را با شور و هیجان ابراز می‌کند. هنگامی‌که خوشحال است جیغ می‌کشد و می‌خندد و هنگامی‌که ناراحت است مانند آتش‌فشانی فعال اشک می‌ریزد یا پی‌درپی جیغ می‌کشد.
نیاز کودکان به توجه!
آبان 96برترین هااگر شما جزو والدين حساس و معتقد به نظم و ترتيب هستيد و دايم رفتار‌هاي فرزند خود را تصحيح مي‌كنيد، تصويري كه از شما در ذهن كودك نقش مي‌بندد، عبارت است از پدر و مادري ناراحت، عصباني، نگران، سخت‌گير يا بدجنس
بهترین راه تربیت را بیاموزید
آبان 96برترین ها
بچه گانه حرف زدن با کودک چه اثری دارد؟
آبان 96برترین هاکارشناسان هشدار می‌دهند بچه گانه حرف زدن والدین و اطرافیان با کودک و نوزاد، می‌تواند تأثیر مخربی بر شکل‌گیری قدرت کلامی کودک داشته باشد …
کودک خود را اقتصادی بار بیاورید
آبان 96برترین هااغلب پدر و مادرها سعی می کنند برای فرزندان شان شرایطی آماده کنند تا آنها انواع مهارت ها را آموزش ببینند اما کمتر والدینی به فکر آموزش یکی از بنیادین ترین موضوع های زندگی انسان ها یعنی اقتصاد یا به اصطلاح شم اقتصادی داشتن هستند.
7 برخورد صحیح در برابر فحش و کار بد کودکان
آبان 96کودک آن لاینوالدین باید بلافاصله مداخله کنند و مانع او شوند
خصوصیات دوران 6 تا 6.5 سالگی کودک
آبان 96کودک آن لاینخوشبختانه حدود 6 سال و 6 ماهگی این ایام به پایان می رسد و دوران خوب و خوش دوباره آغاز میشود.
     687 مورد   1   2   3   4   5   >   >>